FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

ALERGOLOGJI

1ANXHELA GURAKUQI

TIRANA, SHEFQET NDROQI, PRANË SANATORIUMIT 0693040127
Alergologe - Doktore Shkencave (Qendra Aero-Life) Pedagoge ne Fakultetin e Mjekesise, Universiteti Tiranes. Tek qendra “Aero-Life” ofrohet skanimi funksional i frymëmarrjes me aparaturën bashkë...
BANKA, BANKOMAT / ATM

2PROCREDIT BANK

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, LAPRAKE 04 2389 389
ProCredit Bank është një bankë tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ne ofrojmë shërbim cilësor për bizneset e vogla dhe te mesme si dhe për ata individë që zgjedhin të kursejnë me ne. N...
METRAZHE

3GJERGJI H TEKSTIL

TIRANA, RRUGA 5 MAJI, PRANE ISH FABRIKES SE BUKES 04 2255 40206840171510682023720
Eshtë distributori më i madh i shitjes me shumicë të tekstileve me metrazh që nga viti 1994. Në magazinat tona do të gjeni të gjitha llojet e copave (puplika te pambukta, sintetike, me përzie...
PLLAKA HIDROSANITARE

4ANAIDA

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA,TEK BLLOKU I MAGAZINAVE , ISH FRIGORIFERI 0692067117
Anaida sh.p.k ka një eksperiencë 12 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e hidrosanitareve. Ofron paisje hidrosanitare cilësore dhe me çmime konkuruese. Anaida sh.p.k është distributor ekslu...
POLICI PRIVATE

5GLOBAL SECURITY

TIRANA, RRUGA SHEMSIE HAKA, ISH POLIGRAFIKU ALI DEM 06720741290694074129
Global Security punonjës, shërbime dhe sisteme sigurie. Kompania ofron formacione sigurie me truproja të specializuar dhe të trajnuar në këtë fushë, po ashtu transportin e vlerave monetare në...
STAMPIME DHE ARTIKUJ PROMOCIONAL, STUDIO GRAFIKE, PRINTIME, FOTOKOPJIME, SKANIME

6VASSI

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, PALLATET E SHALLVAREVE, PËRBALLË DREJTORISË SË TELEKOMIT 04 2248 86304 2400 503
Krijuar në vitin 1996 me qendër në Tiranë, Studio me e vjeter është e afirmuar në treg në fushën e printimeve, dizenjimeve dhe stampimeve. Profesionalizmi, përshtatshmëria me teknologjinë,...
UNIVERSITETE PUBLIKE , SALLA SHFAQJESH DHE SPETAKLESH , TEATER SHFAQJE KONCERTE , KINEMA, SHKOLLA ARTI

7AKADEMIA E FILMIT DHE MULTIMEDIAS MARUBI (AFMM)

TIRANA, RRUGA ALEKSANDER MOISIU, NR. 78, KINOSTUDIO, KODI POSTAR 1005 04 2365 18804 2365 157
Akademia e Film dhe Multimedias Marubi është krijuar në vitin 2004 me leje të veçantë të Qeverisë Shqiptare. Si institucion i arsimit të lartë, është shkolla e parë e Filmit dhe Televizio...
ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH

8ALB FEST

TIRANA, BULEVARDI ZOGU I, PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE, FILLIMI I RRUGES DERVISH HATIXHE 0695636280
Organizojnë Ditëlindje dhe Festa për Fëmijë, Animatore dhe Personazhe, Klloun, Princesha, Maskota, Super Heronj, Muzika me dj, Kërcime, Lojra në formë gare me fëmijët, Numra shpejtësie, Mak...
POLICI PRIVATE

9ROGAT SECURITY

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, P. 100 VITRINAT 04 2272 61504 2258 5490692026425
LAVAZHE

10EDI EKSTRA

TIRANA, SAUK, 300M NGA KARBURANTI I VJETER I SAUKUT,NE DREJTIM TE TEG 0672088020
Për një larje profesionale të tapicerisë së makinës tuaj, Edi-Extra ofron për të gjithë ju: Larje profesionale, Larje motorri, Pastrim të thatë motorri, Larje të plotë tapicerie dhe tharj...
LARJE TAPETESH DHE KOLLTUQESH

11GENESIS

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, BLLOKU I MAGAZINAVE 0682888617
Një firmë pastrimi me eksperiencë të gjatë në Greqi dhe Shqipëri ju ofron: Shërbime dhe garanci të plotë në pastrimin e të gjithë llojeve të tapetave, sixhadeve, lëkurave, kolltuqeve, k...
POLICI PRIVATE

12KURTI SECURITY

TIRANA, RRUGA HASAN ALLA, KOMUNA E PARISIT 044 816 64606988837850682003737
Kurti Security është një ndër Shoqërite më të vjetra të Sigurisë dhe Rujatjes Fizike në Shqipëri. Shërbimet e saj janë: Ruajtje Fizike e objekteve me Polici Private; Shoqërimi i Personav...
PROJEKTIME DHE SHERBIME ELEKTRIKE INDUSTRIALE

13INFRATECH ANTALYA

TIRANA, RRUGA BESIM ALLA, PRANE FABRIKES EVEREST, YZBERISHT 0673565309
BARE

14OLSI

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES , RRUGA DYTESORE, PERBALLE CITY PARK 0697832009
VULA, CELESA DHE DRYNA

15VULA 17 NENTORI

TIRANA, RRUGA BARRIKADAVE, P. I ALEANCES FRANCEZE, PRANE ISH KINEMA 17 NENTORI 04 2272 03706920519510692052952
Me një eksperiencë rreth 70-vjeçare vazhdon prodhimin e vulave e tashmë me një teknologji bashkëkohore. Vula rrethore, drejtkëndëshe me madhësi të ndryshme, vula datare, vula të thata, vula...

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss