FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

DYER, DRITARE, BRAVA DHE AKSESORE

1ARBA SHPK

DURRES, RRUGA BAJRAM TUSHA 0672063498
NDRICIM

2KUBI

TIRANA, KRYQEZIMI I RRUGES HOXHA TAHSIN ME RRUGEN BARDHYL 0692051075
Kubi… 16 vjet pranë jush. Ndriçim, Arredim, Ora, Zbukurime dhe gjithçka tjetër për një shtëpi të bukur dhe të veçantë. Stile moderne dhe klasikë. Të parët në cilësi e në çmim. Shum...
AGJENCI LAJMESH

3ALBANIAN INDIPENDENT NEWS AGENCY (AINA) TIR - FAX

TIRANA, RRUGA 4 DESHMORET, VILA 80
PICERI

4TARTARI

TIRANA, RRUGA ADEM KRUJA, PRANE SPITALIT GJERMAN 04 2425 502067285223406922572920697565351
KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE

5LASER WAY

TIRANA, RRUGA ISMAIL QEMALI, NGJITUR ME PICERI ERA 04 2270 204KOSOVE 00381 38 551-973
Klinika e flokut laserway që nga viti 2005 ofron Mbjellje Floku me metodën F.U.E në Shqipëri dhe Kosovë duke përdorur aparaturat e gjeneratës së fundit. Çmimi 1500 euro.
RESTORANTE , RESTORANTE PESHKU

6LA VITA E BELLA

TIRANA, RRUGA ISMAIL QEMALI, NR. 8, PRANE TELESPORT 0694074449
Da noi si magna sano! Ju ofron cilësinë më të mirë të peshkut të freskët, një përzgjedhje e kujdesshme për tju shërbyer një vakt që do ta kujtoni gjatë. Ndërthurja e kuzhinës italiane...
ALUMIN DHE DURALUMIN, XHAMA DHE FASADA XHAMI , KONSTRUKSIONE METALIKE , FIRMA NDERTIMI , DYER, DRITARE, BRAVA DHE AKSESORE

7NESIM SHPK

TIRANA, RRUGA MYSLYM KETA, SHISH TUFINE 04 8303 34406820217120682024594
Shoqëria Nesim është themeluar në vitin 2001 me aktivitet të shtrirë në të gjithë Shqipërinë. Në vitin 2002 drejtimi kryesor u kalua në fushën e ndërtimeve dhe sidomos në përpunimin d...
STAMPIME DHE ARTIKUJ PROMOCIONAL

8PLEXIGLASS

TIRANA, RRUGA SADIK PETRELA, PERBALLE VENUE CLUB 04 237 45610692054060
PUNIME ARTISTIKE PREJ PLEXIGLASI, Prerje, Ngjitje, Kthime, Shkëlqim, Shkronja, Vitrina, Podiume, Paisie mobilimi, RADIO, Televizione, FREZË KOMPJUTERIKE me përmasa 300 x 200. PICALLI mjeshtër.
AGJENCI IMOBILIARE

9ALMA REAL ESTATE

TIRANA, RRUGA BRIGADA VIII, P. 8, SHK. I, AP. 2, 100 M PERBALLE SKY TOWER 04 2250 0580692098098
Ofron jo vetëm shërbim, por u garanton atyre që mund të jenë duke blerë, shitur ose marrë me qera një shtëpi, nëpërmjet një profesionisti të duhur të pasurive të patundshme që arrin tÃ...
.Offers not only service, but also guarantees the ones that might be buying, selling or renting a house, that through the right professionals of real estate, the client can make the right choice by ch...
FUSTANE NUSESH , ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH, FOTOGRAFE

10CLASS BY ALKETA VEJSIU

TIRANA, RRUGA E KOSOVAREVE, P. ORION PRANE KOMPLEKSIT SPORTIV DINAMO 0696009697
“Class by Alketa Vejsiu” biznesi më i ri në treg e specializuar në organizimin e eventeve, martesave dhe çdo feste private gjithashtu edhe në shitjen dhe qeradhënien e markave më prestigjoz...
AVOKATE DHE KONSULENCE LIGJORE

11KANXHERI & THEMELI

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, P. 13, H. 10, K. II, NR. 3 0662031000
Kanxheri & Themeli përbëhet nga dy partnerë themelues, Av. Erjon Kanxheri dhe Av. Erlis Themeli, dhe nga bashkëpunëtorë të angazhuar prej themelimit të studios në vitin 2006. Deri më sot ka ...
Kanxheri & Themeli is composed of two founding partners, Av. Erjon Kanxheri and Av. Erlis Themeli, and by collaborators engaged since the founding of the firm in 2006 and until this day has shown an i...
FARMACI BUJQESORE, BIME MJEKESORE

12MAGISTER DOSKAR

TIRANA, RRUGA HOXHA TAHSIM, PRANE PARUKERI FRIDA 04 2369 098
FARMACI

13YLLKA

TIRANA, RRUGA ZYBER ZENELI, AFER RRUGES HAKI STERMILLI NE KOMBINAT 04 2476 7880692810111
Farmaci Yllka Prifti, ofrojnë siguri dhe garanci në tregtimin e të gjitha produkteve farmaceutike. Të specializuara në tregtimin e barnave. Produkte për fëmijë, produkte dermo- kozmetike, mate...
FARMACI

14LIKAJ

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, , TEK 21 DHJETORI, NE KRAHE TE AMBULANES NR. 9 04 2267 130
Tek Farmaci LIKAJ mund të gjeni një gamë të gjerë produktesh farmaceutike dhe kozmetike sipas standarteve të Organizatës Botërore të Shëndetësisë . Kontratë me ISKSH për ekzekutimin e t...
FARMACI

15LAURA FARMA

TIRANA, RRUGA E DIBRES, PERBALLE MEDRESESE, NGJITUR ME KLINIKEN ORTODOKSE 04 2379 2390696354828

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss