FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

DEZINFEKTIM(3D), DYQANET E KARTES EXTRA, DERATIZIM, DEZINSEKTIM, LABORATORE MJEKSORE

1EGIAN MED SHPK

TIRANA, RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, GODINA D, KATI 3 04 333 9990697679245
Heqja e organizmave të dëmshëm ose shkaktarë të sëmundjeve, me qëllim parandalimin e infeksioneve ose bllokimi i shpërndarjes së tyre. Dezinfektimi parandalues shmang fillimin e infeksioneve...
AVOKATE DHE KONSULENCE LIGJORE

2STUDIO LIGJORE METRA

DURRES, GJYKATA RRETHIT DURRES 0695649533
KLINIKA TE SPECIALIZUARA

3KLINIKA GJINEKOLOGJIKE ENDOSKOPIKE GEA

TIRANË, BULEVARDI ZOGU I PARË, PALLATI 53, KATI II, HYRJA 3 +355692128234
PLLAKA HIDROSANITARE

4DELTA

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 30 05 2252 52705 2252 528.
ZYRA KONTABILITETI

5AVNI TOBLI

TIRANA, RRUGA SULEJMAN PITARKA, PERBALLE TATIMEVE TEK 21 DHJETORI 0676017002.0674854270
QENDRA BIZNESI, QENDRA TREGTARE

6ZAYED CENTER

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA, KUTIA POSTARE 1533, 04 2251 95404 2251 228
Qendra Zayed ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, pranë stadiumit “Dinamo”, ku fare pranë ka një supermarket dhe thuajse të gjithë llojet e dyqaneve dhe shërbimeve, pranë t...
Zayed Center is located in one of the best places in Tirana, near “Dinamo” stadium. Close by it has a supermarket and almost all kinds of shops and services, including public transport and taxi se...
SHERBIME FUNERALE

7JUPITERI AL

TIRANE, TUFINE 0692343377
Jupiteri Al, një agjenci furnerale që kujdeset për çdo detaj duke filluar nga: ceremonia mortore, arkivol, varre etj. Jupiteri Al ju ofron cilësi dhe shërbim të kulturuar.
MATERIALE DHE PAJISJE MJEKESORE

8BIOCHEM NRP

TIRANA, KODRA E DIELLIT PRANE KOPSHTIT BOTANIK 04 2484 50704 2484 509
Biochem NRP është themeluar në 1994. Periudha e aktivitetit prej 18 vitesh është karakterizuar nga një zhvillim i shpejtë dhe një drejtim brilant në fushën konkurruese të paisjeve mjekësor...
KURSE GJUHESH

9OXFORD LEADER CENTER

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, P. 77, SHK. 1, AP. 2, K. II, PERBRI SHKOLLES SABAUDIN GABRANI 04 2270 8310692505079
Ofron kurse gjuhe për të gjitha nivelet, grupmoshat dhe qëllimet: Anglisht, Italisht, Spanjisht, Gjermanisht. Mësoni gjuhët e huaja me metodat më të reja. Perfeksiononi aftësitë tuaja në të...
SHTEPI BOTUESE

10ALBAS

TIRANA, RRUGA DONIKA KASTRIOTI, P. 14, AP. 4D 04 5800 160.
Shtëpia botuese ALBAS është krijuar në vitin 2000. Që në fillimet e saj ALBAS-i ka pasur dhe vazhdon të ketë si parësore, botimet shkollore, por jo vetëm. Me seli në Tiranë, Tetovë, Prish...
DERMATOLOGJI , KLINIKA KIRURGJIKALE, ESTETIKE , QENDRA ESTETIKE , MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE , KLINIKA PRIVATE TE PERGJITHSHME

11DERMO LIFE

TIRANA, RRUGA MIHAL GRAMENO, 100 M MBI SHKOLLEN E BALETIT 04 2378 02204 2378 0220682057739
E specializuar ne kirurgjine estetike dhe rikostruktive, lipoaspiracion, lifting, blefaroplastike, kirurgji estetike e vesheve dhe e hundes, zmadhim dhe zvogelim gjoksi, heqje nishanesh, transplant fl...
BUTIKE, DYQANET E KARTES EXTRA

12GLOW

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PERBALLE STADIUMIT DINAMO 0696185951
Butik Glow eshte ne treg qe nga viti 2014. Ofron veshje per femra (fustane, kemisha, pulovra, pantallona, xhinse, pallto, xhaketa, pellushe etj) si dhe aksesore te tjere plotesues. Kepuce, canta, shal...
RAFTE DHE PAJISJE PER DYQANE, RAFTE METALIKE

131. FRAL 2000

TIRANA, RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER K. I 045 789 70006920623120672053700
FRAL 2000 është kompani lider në tregun Shqiptar me më shumë se 10 vjet në fushën e arredimit me rafte të magazinave, dyqaneve dhe qendrave tregtare. Projekton dhe realizon të gjitha tipet e ...
MATERIALE DENTARE

14NOVA DENTAL ALBANIA

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUSAVE, QENDRA CONDOR, K. II 04 2272 85906920606220694076650
NOVA DENTAL ALBANIA është krijuar në vitin 1999. Me një eksperiencë 19 – vjeçare ne tregun dentar Shqiptar ofron një gamë te gjërë me produkte, aparatura, pajisje dentare dhe laboratori. D...
AKSESORE MOBILIERIE , LENDE E PARE PER MOBILIERI

15HODO-ALB

TIRANE, RRUGA ALEKSANDRIA, KAMEZ 047 200 3860672007704

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss