FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

DYER, DRITARE, BRAVA DHE AKSESORE, PARKETE DHE DYSHEME INDUSTRIALE

1LESNA

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 2, NE KRAHE TE BMW, MBRAPA CASA ITALIA 048 303 090048 303 0910672003356
TE VECANTA NE TAVOLINEN TUAJ

2ELKA

GJIROKASTER, VRISERA 084 267 301088 490 099
BICIKLETA ME QIRA

3ECOVOLIS

TIRANA, RRUGA DORA D'ISTRIA, VILA NR. 1 044 502 5740672049164
MASAZHE, RELAKS DHE TRAJTIME KURATIVE

4DELUXE SPA & MASSAGGE

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, TEK FAKULTETI I INXHINIERISE SE NDERTIMIT, STACIONI I LINJES SE UNAZES, K. 2 0693144222
Qendër moderne me: Masazhe Relaxi, Fizioterapi, Sauna, Solar, Jacuzzi, Dhoma Relaksi, Trajtime Trupi e Fytyre, Trajtim Anti-Celulit, Depilim, Manikyr-Pedikyr. DO TË GJENI RELAXIN E KËRKUAR.
PLLAKA HIDROSANITARE

5TOP STANDART

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, BLLOKU I MAGAZINAVE, ISH FRIGORIFERI 04 2230 11204 2230 1120694044881
PLLAKA HIDROSANITARE

6SALUGA

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, TEK ISH BLLOKU I MAGAZINAVE TE TREGTISE 0682034343
KLINIKA DENTARE

7MIRDITA DENTAL

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, BLLOKU GINTASH, PALLATI F, 1026-LAPRAKË 04 2413 2220672082211
MOBILIERI

8KUJTIM

TIRANA, FUSHE MEZEZ, RRUGA DYTESORE, NE HYRJE TE AUTOSTRADES 0684017306
OKULISTE DHE OPTIKA

9OPTIKA ZEISS

TIRANA, RRUGA SAMI FRASHERI, NE KRYQEZIM ME RRUGEN PJETER BOGDANI 04 2220 3440686055000
STAMPIME DHE ARTIKUJ PROMOCIONAL

10PLEXIGLASS

TIRANA, RRUGA SADIK PETRELA, PERBALLE VENUE CLUB 04 237 45610692054060
MOBILIERI

11GERTI KOBUZI

TIRANA, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT, NGJITUR ME SHKOLLEN 0682163994
POSTA E SHPEJTE, AGJENCI SPEDICIONERE , AGJENCI DOGANORE , TRANSPORT NDERKOMBETAR

12ALBANIAN DELIVERY EXPRESS (ADEX-COURIER)

TIRANA, RRUGA MINE PEZA, NR. 202 04 2323 3320676026680
MOBILIERI

13IRMA METAJ

TIRANA, RRUGA FERIT XHAJKO, MBI RESTORANT DURRESIN 0692242978
PICERI , MUZIKE LIVE , RESTORANTE , RESTORANTE MEKSIKANE

14SERENDIPITY THE MEXICAN

TIRANA, RRUGA IBRAHIM RUGOVA, NR.26 04 2259 3770689028029
HOTELE

15KRISTAL

LEZHE, RRUGA SHENGJIN - KUNE 0682060707

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss