FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

AVOKATE DHE KONSULENCE LIGJORE

1VALMIRA ZEJNELI

BERAT, RRUGA ANTIPATREA, PRANE GJYKATES 0697204100
POLICI PRIVATE

2ARB SECURITY

TIRANA, RRUGA DURRESIT, ISH UZINA TIRANA, KULLA NR. 4 0676012213
FUSTANE NUSESH , ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH

3GERALDINA SPOSA

TIRANA, RRUGA IBRAHIM RUGOVA, PALLATET SHALLVARE, SHK. 6/71, PERBALLE TAIWAN-IT 04 2421 420.04 2243 18206860307330686030734
Plot njezetë vjet me parë, ne kohën kur nuset trokisnin ende nëpër dyer apartamentesh për të marrë me qira ndonjë fustan të bardhë, që kishte ardhur nga “jashtë”, ne hapëm të parin ...
KONCENSIONARE MAKINASH, SERVIS MAKINASH, ELEKTROAUTO, LYERJE MAKINASH, XHENERIK , PJESE KEMBIMI , PJESE KEMBIMI PER MOTORRE

4PEUGEOT (AVEL SH.P.K)

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 5, RRUGA MONUN, NR. 58, FSHATI KASHAR, 1051 0692081552 - Dega e shitjes0696006060 - Shërbim servisi
Shoqëria Avel Sh.p.k. u themelua në Tiranë më datën 04.11.2002. Avel Sh.p.k. ka ekskluzivitetin nga Automobiles Peugeot, për shitjen e automjeteve dhe pjesëve të këmbimit Peugeot, në terr...
CALL CENTER

5TELE IT

VLORE, RRUGA MEVLAN HALIM DERVISHAJ 0663000097
AKULLORE

6GELATO LA NOCCIOLA

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, MIDIS RRUGES MYSLYM SHYRI DHE 21 DHJETORIT 0696680090
AVOKATE DHE KONSULENCE LIGJORE , PERKTHIME

7STUDIO LIGJORE TIVARI

DURRES, RRUGA SULEJMAN KADIU, LGJ. 2, NGJITUR ME SEKRETARINE E GJYKATES SE RRETHIT DURRES 052 227 0850684055889.
Përfaqësimin ligjor dhe avokati për çështje Civile, Penale & Administrative. Ezaurimin e proçedurës ligjore për heqjen e Dekretit të Dëbimit (Ekspulsit) nga sistemi Shengen. Konsulencë ligj...
BARE

8NOOR

TIRANA, RRUGA ABDI TOPTANI, VILA 10 0693757834.
AGJENCI TURISTIKE DHE UDHETIMI

9EXPRESS TRAVEL

ELBASAN, RRUGA 11 NENTORI, PERBALLE ISH DEGES USHTARAKE 0696379083.
KEMBIM VALUTOR

10EXCHANGE

ELBASAN, LGJ. BRIGADA 17 SULMUESE, PERBALLE QENDRES TREGTARE ORTI 054 246 6960693697784.
NOTERI

11EVIS KOBURJA

ELBASAN, RRUGA SHPETIM ARAPI, LGJ. 5 MAJI, P. ARDIAN TURKU 0696247934.
NDERTIM CIVIL

12EUROPROJEKT SHPK

ELBASAN, RRUGA SUL MISIRI, LGJ. QEMAL STAFA, NR. 8 054 2252 1500682074565.
RAFTE METALIKE

13EUROPA CONSTRUCTIONS

ELBASAN, AUTOSTRADA ELBASAN-METALURGJIK, ISH KOMBINATI METALURGJIK 058 326 07406920402600692074144.
Europa Sh.p.k. është një shoqëri që operon në Shqipëri në sektorin e projektimit, prodhimit, montimit të karpentierive metalike të mesme dhe të rënda e destinuar në fushën industriale, c...
RROBAQEPESI , PERDE ME POROSI, METRAZHE

14ESTER

ELBASAN, RRUGA 28 NENTORI, LGJ. SUL PAPRI 054 254 58906961222500692082904.
Zbuloni modelet më të bukura ndër të cilat mund të zgjidhni modele ideale për shtëpinë tuaj. Perde, aksesorë, biankeri e shumë produkte i gjeni te Perde Ester.
MATERIALE NDERTIMI

15ERMIR SHPK

ELBASAN, URA KUSHES, BRADASHESH 058 326 2060692033167.

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss