FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar SHKOLLA TE MESME PRIVATE

SHKOLLA 9 VJECARE PRIVATE , SHKOLLA TE MESME PRIVATE

1ARBERIA

TIRANA, RRUGA SHEFQET NDROQI, TEK SENATORIUMI 04 2467 47006820940170682092050.
Arsimi 9_vjecare dhe i mesem ,licensuarnga MASH ,me nje aktivitet 16-vjecare,drejtohet nga nje staf i kualifikuar dhe me eksperience.Kabinet informatike dhe terrene sportive,baze didaktike dhe laborat...
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

2ARISTOTELI

TIRANA, RRUGA SHYQYRI ISHMI, VILA 22 04 2342 3700682094050
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

3ARSAKEIO E TIRANES

LUNDER, RRUGA E ELBASANIT, BLLOKU I VILAVE, LUNDER 048 810 280.
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

4AULONA

VLORE, BULEVARDI ISMAIL QEMALI, PERBALLE STADIUMIT FLAMURTARI 033 409 205 0692065342.
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

5ERNEST KOLIQI

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 8 0682000767
SHKOLLA TE MESME PRIVATE, SHKOLLA 9 VJECARE PRIVATE

6FAIK KONICA

TIRANA, RRUGA MYSLYM SHYRI, (20 M PARA KARBURANT ALPET). 04 2426 3350682030885
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

7FRYME DASHURIE

DURRES, RRUGA TAULANTIA, LGJ. 1 052 239 3340696808226.
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

8GIPS (INSTITUTTI GJERMAN PER STUDIME PROFESIONALE)

TIRANA, RRUGA GJOK DOCI, PASKUQAN 0698875565 0685390178
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

9GUINNESS

TIRANA, RRUGA GRIGOR HEBA, NGJITUR ME FUSHEN E BLERTE TE KOMLEKSI DINAMO 0692048031
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

10HAFIZ ALI PODGORICA

DURRES, AUTOSTRADA DURRES - TIRANE, LGJ. 14, AFER KOLEGJIT TURGUT OZAL, SHKOZET 0672608302.
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

11HASAN RIZA PASHA

SHKODER, RRUGA KODRAVE 022 244 535
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

12ISPU CELESI MAGJIK

TIRANA, RRUGA ISLAM ALLA, P. RI, MBRAPA SHKOLLES KONFERENCA E PEZES 04 2254 6680682077121
SHKOLLA TE MESME PRIVATE, SHKOLLA 9 VJECARE PRIVATE

13KOLEGJET TURKE

TIRANA, DREJTORIA E PERGJITHSHME, RRUGA PAVARSIA, AUTOSTRADA TIRANE – DURRES, KM. 1, KASHAR,- DURRES KM 1 04 2234 716.
Shkollat janë hapur pas marrëveshjes të bërë në gusht të vitit 1992 ndërmjet Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës së Shqipërisë dhe Fondacionit Arsimor “Gülistan”. Në shkurt të viti...
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

14KOLEGJI I VAJZAVE ALBANIAN QATAR COLLEGE

TIRANA, RRUGA ESHREF FRASHERI, KOMPLEKSI DON BOSKO, PERBALLE VIZION + 04 2406 3710672104000
SHKOLLA TE MESME PRIVATE

15KOLEGJI THE INDEPENDENT

LINZE, KM 8, LANABREGAS, LINZE Sekretaria: 048 300 631Presidenti: 048 300 648

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss