FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar RESTORANTE

HOTELE, BARE , RESTORANTE

11 MAJI

POGRADEC, RRUGA DESHMORET E POJSKES 083 224 600083 224 600083 224 611083 224 6110674046000067404600006920803940692080394
RESTORANTE

213

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI, P. AGIMI, PRANE FARMACISE GREKE 04 2233 321
RESTORANTE

33 VELLEZERIT

TIRANA, VAQARR 0682181150
HOTELE, RESTORANTE

43H RESORT

ELBASAN, RRUGA BORODIN MITHARJA 0695645749
HOTELE, BARE , RESTORANTE

54 STINET

VLORE, RRUGA JANAQ KILICA, PERBALLE SHKOLLES HALIM XHELO 0693014997
RESTORANTE

6A LA SANTE

TIRANA, RRUGA SAMI FRASHERI 0698511112
TAVERNA, RESTORANTE

7ABC

KORCE, BULEVARDI SHEN GJERGJI 082 257 6800692645261
RESTORANTE

8ABI

TIRANA, RRUGA DON BOSKO, PRAPA KARBURANT ER PETROL 0697652363
RESTORANTE

9ADINA

TIRANA, VAQARR 0684074469
HOTELE, RESTORANTE

10ADOR RESORT

TIRANA, RINAS 0686755544
Ador-Resort është një hotel luksoz, I vendosur 500 metra larg nga aeroporti I Rinasit. Dhomat janë moderne, individualisht të dizenjuara dhe ofrojnë të gjitha komoditetet e një hoteli të klas...
HOTELE, RESTORANTE , TAVERNA, RESTORANTE TRADICIONALE

11AGO

BERAT, UZNOVE 032 348 58032 348 5806824555940682455594
RESTORANTE

12AGO

BERAT, RRUGA PAVARESIA 0696589603
RESTORANTE

13AGOLLI

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PRANE SHKOLLES SABAUDIN GABRANI 0683936568
KATERING , PASTRIM KIMIK , PASTRIM AMBJENTESH (KOMPANI PASTRIMI) , FIZIOTERAPI , RESTORANTE

14AGS

TIRANA, RRUGA BEQIR LUGA, P. 3, SHK. 1/1 04 5800 6730682054133
A G S shpk me një eksperiencë shumëvjeçare, tashmë një emër me një mesazh të qartë në tregun shqiptar : përkushtim, kapacitet, siguri maksimale në çdo shërbim që ofron. A G S shpk ësh...
KOMPLEKSE TURISTIKE DHE ARGETUESE, PUB-E & CLUB-E , RESTORANTE

15AJKA

BERAT, PERBALLE MANGALEMIT +355 32 234 034+355 692211650

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss