FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar

FIRMA NDERTIMI , PROFILE PLASTIKE, ZYRA KONTABILITETI

16VILA L SHPK

TIRANA, RRUGA DRITAN HOXHA, PERBALLE AMC, GODINA E INTESA SAN PAOLO, K. II 04 2413 8930682036785
Vila L shpk operon në fushën e ndërtimit që nga viti 2002 me një sërë projektesh serioze dhe kontemporane. Ndërtimet e apartamenteve të banimit janë të një cilësie të lartë dhe me stand...
ARTIKUJ SHTEPIAKE DHE ENE KUZHINE

17OZDILEK

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI, ETC K. II 0672968853
LIBRARI

18ADRIANO BOOKSTORE

TIRANA, BULEVARDI BAJRAM CURRI, ETC K. I 0682036768
RESTORANTE

19PASTARELLA

TIRANA, RRUGA MUSTAFA MATOHITI 04 2273 7780682044481
BUTIKE

20SANDRA FELLINI

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, QENDRA CONDOR, K. II 0699529932
NOTERI

21EDLIRA HYSA

TIRANA, BULEVARDI ZHAN D'ARK 0683946631
SISTEME KONDICIONIMI , PANELE DIELLORE , RIPARIM KONDICIONERESH

22FUJITSU SUPERIOR KLIMA

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA, P. MELROSE, PRANE STADIUMIT DINAMO 04 2256 23004 2256 2300682035858
Ekskluziviteti i firmës FUJITSU në Shqipëri. Me një eksperiencë 17 vjeçare në kondicionim, ventilim, sisteme ngrohje-ftohje, projektim, zbatim, servis.
PARKETE DHE DYSHEME INDUSTRIALE

23E EEGGER

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PERBALLE STADIUMIT DINAMO 0692066092
Sigma AL ka një gamë të gjerë të produkteve për dysheme laminati dhe druri Egger. Kompania ofron një shumllojshmëri parketesh për ambiente publike, industriale po ashtu edhe për shtëpi. Me ...
NDERTIM INDUSTRIAL

24LIPITAN SHPK

TIRANA, SHESHI AVNI RUSTEMI, RRUGA LUIGJ GURAKUQI, P.89/1, H. 4 0666047111
KURSE PROFESIONALE

25BASHKIM DABULLA

TIRANA, RRUGA KONGRESI I LUSHNJES, P. 35/1, AP. 5 04 2234 125 / Zyrë: 044 804 5880682393225
Kurse kontabiliteti, finance, biznesi dhe formim profesional.
KURSE ARTE MARCIALE, PALESTRA, KURSE ARTI DHE SPORTI

26ARI MASTER ACADEMY

TIRANA, QENDER 0694888579
Tek Ari Master Academy keni mundësi të merrni leksione në sportet e arteve marciale si TAEKWON-DO dhe KRAV MAGA. Mësimi zhvillohet me kampionin e botës njëkohësisht “Brez i Zi VI-Dan” në ...
POLICI PRIVATE, SISTEME SIGURIMI

27BESA SECURITY

TIRANA, RRUGA GEORGE W. BUSH, P. 40-42, KULLA 1, AP. 5 04 2266 0040666666661
Besa Security, partneri më i besueshëm në industrinë e sigurimit privat. Shërbimet e saj janë: Ruajtje fizike të objekteve me polici private, ruajtje e personave me truprojë, shoqërim i vlera...
KLINIKA DENTARE

28ULTRADENT

TIRANA, RRUGA KOMUNA E PARISIT, PERBALLE BIG MARKETIT 0692110099
NOTERI

29VIOLETA SULKAJ

TIRANA, RRUGA MEDAR SHTYLLA 04 2260 008
GURE

30CERAMICARTE

TIRANA, RRUGA ABDI TOPTANI, TORRE DRIN 0673329849

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss