FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar ELEKTROSHTEPIAKE

ELEKTROSHTEPIAKE , CELULARE

46NEPTUN

TIRANA, Autostrada Tirane-Durres km 6, QTU 044 50 50 50
Neptun Albania, pjese e Neptun International, lider i shitjes me pakice dhe shumice i pajisjeve elektroshtepiake dhe elektronike ne Shqiperi.
ELEKTROSHTEPIAKE

47P.AB ELECTRONIC

TIRANA, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PERBALLE HOTEL DIPLOMAT 1 04 2264 243
ELEKTROSHTEPIAKE

48PAJISJE ELEKTROSHTËPIAKE

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, ish- Stadiumi Dajti 0682167630
ELEKTROSHTEPIAKE

49PERLEKA

TIRANA, RRUGA NACIONALE TIRANE - FUSHE-KRUJE, perballe Union Bank 056 2222 6290682068550
ELEKTROSHTEPIAKE

50REXHINA SHPK

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PRANE FAKULTETIT TE NDERTIMIT 04 2232 8650692026451
Ofron elektroshtepiake cilësore për shtëpine tuaj: frigoriferë, furra, pianura, aspirator, lavatriçe, lavastovilje, mikrovalë e të tjera pajisje inkaso për kuzhinat. Të gjitha prodhime të fa...
ELEKTROSHTEPIAKE

51SEFERAJ

VLORE, Qendra Tregtare Riviera 0692095154
ELEKTROSHTEPIAKE

52SELMANI

VLORE, LAGJA 28 NENTORI 0692095154
ELEKTROSHTEPIAKE

53SERVIS ELEKTROSHTEPIAKE

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, PRANE NENSTACIONIT ELEKTRIK 06921119710682121452
ARTIKUJ SHTEPIAKE DHE ENE KUZHINE, MOBILIERI, ELEKTROSHTEPIAKE , PLLAKA HIDROSANITARE , ELEKTRIKE , MOBILIE ZYRASH , RAFTE DHE PAJISJE PER DYQANE, PAJISJE PER LOKALE, SUPERMARKETE DHE HOTELE, DHURATA DHE SUVENIRE, GALERI ARTI & STUDIO PIKTURE , VLERESUES MOBILIESH & PAJISJESH SHTEPIAKE, TRANSPORT MALLRASH DHE OBJEKTESH , MOBILIE TE PERDORURA , DYQANET E KARTES EXTRA

54SHTEPIA E OFERTAVE

TIRANA, RRUGA SAMI FRASHERI, 50 M MBI SHKOLLEN “P.N.LUARASI” 04 2239 3030682057078
Shumëkush nga ju ka në shtëpi sende apo paisje të ndryshme ende funksionale, të cilat nuk i përdor më apo dëshiron t’i zëvendësojë ato. Të tjerë njerëz janë në kërkim të tyre. Kë...
ELEKTROSHTEPIAKE

55SILVER KLE

KORCE, BULEVARDI FAN NOLI, Lgj.5, perballe AMC 0692068068
ELEKTROSHTEPIAKE

56SKENDER SHABANI

TIRANA, RRUGA ALI DEMI, P.70 04 2370 9650672023124
ELEKTROSHTEPIAKE

57SMART DEAL ELECTRONICS

TIRANA, RRUGA SIRI KODRA, BLLOKU I MAGAZINAVE (ISH FRIGORIFERI) NFP 1 04 2228 40706820597720682637592
Smart Deal Elektronics operon në tregun shqiptar që prej vitit 2007. Bashkëpunon me market më të njohura siç janë AEG, Electrolux, Hansa, Whirlpool, CANDY, Ariston, Samsung, LG etj. Ofron çmim...
ELEKTROSHTEPIAKE

58SMEG ALBANIA

TIRANA, Vaqarr 0692020788
ELEKTROSHTEPIAKE

59SOBA

TIRANA, RRUGA FERIT XHAJKO, te restorant Durresi 04 2247 2260692046296
ELEKTROSHTEPIAKE

60TEFAL

TIRANA, RRUGA E DIBRES, Nr.105 04 2235 1840692294496

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss