FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar PICERI

PICERI

46HOT 2 HALLALL

TIRANA, RRUGA KOMUNA E PARISIT, TEK LULISHTJA, BIG MARKET 0697301787
PICERI

47IBIZA

TIRANA, RRUGA MINE PEZA, prane gomisteri Shabes 0683420616
HOTELE, RESTORANTE , PICERI

48IL CONTE DI MONTE CRISTO

SARANDE, RRUGA LEFTER TALO, NR. 15 +355 692056565
PICERI

49ITALIA

TIRANA, AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 1, TEK KTHESA E KAMZES 0688100381
PICERI

50JIMMYS PIZZA

TIRANA, RRUGA NAIM FRASHERI, PRANE KISHES FITORJA 04 2269 2360683276150
RESTORANTE , PICERI , RESTORANTE PESHKU

51JUVENILJA AL MAR

DURRES, GJIRI I LALZIT, KOMPLEKSI LURA 0694005100
Ju ofron cilësinë më të mirë të peshkut të freskët, një përzgjedhje e kujdesshme për tju shërbyer një vakt që do ta kujtoni gjatë. Ndërthurja e kuzhinës italiane me atë bashkëkohore...
PICERI

52JUVENILJA CASTLE

TIRANA, RRUGA SKERDILAJD LLAGAMI, PAS STADIUMIT QEMAL STAFA 04 2266 66604 2266 66004 2272 222(sherbim taxi)04 2256 885(sherbim taxi)04 2266 660
PICERI

53KABA

TIRANA, RRUGA NAIM FRASHERI, 150 M, PERBALLE KRYQEZIMIT TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT 069632222006864180820673111141
PICA TAKSI , PICERI

54KINOSTUDIO

TIRANA, RRUGA ALEKSANDER MOISIU, PERBALLE ME UNION BANK 04 2376 4070693243800
PICERI

55KLEDI

TIRANA, RRUGA E KAVAJES, PRANE CONDOR CENTER 06935891590683787573
.
KOMPLEKSE ARGETIMI DHE KENDE LOJRASH , FAST FOOD 24 ORE, FAST FOOD, PICERI , SHERBIM USHQIMOR TAXI

56KOLONAT

TIRANA, SHESHI NENE TEREZA 04 2382 20104 2382 2020698388688
RESTORANTE , BARE , PICERI

57KOMPLEKSI SUNSET

VLORE, RRUGA ALEKSANDER MOISIU 0692053177
RESTORANTE , BARE , PICERI

58KONAK

TIRANA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA, NGJITUR ME KUJDESIN NDAJ KLIENTIT CEZ SHPERNDARJA 0689099860
Restorant i ri në zemër të Tiranës atje ku shija ndërthuret me ambientin e ngrohtë e mikpritës. Ku secili prej jush gjen atë që do dhe ndjen. Pizza me furrë druri, ushqime të shpejta, produ...
BARE , PICERI

59LE BLANC

KORCE, BULEVARDI REPUBLIKA, PRANE KINEMA MORAVA 082 254 3430696031313
PICERI

60LUÇIANO

TIRANA, RRUGA PJETER BUDI, 20 m MBI DREJTORINE E HIGJENES 0685422701

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss