Perde dhe aksesorë | Perde dhe aksesorë
PERDE BLELOR

RRUGA MYSLYM SHYRI, P. 60, 200 M POSHTE KINEMA DAJTI, 1000 - Tiranë

042426570

0682048833

[email protected]

https://www.facebook.com/Perde.Blelor
Përshkrimi:
E krijuar që në vitin 1997, BLELOR ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Ne tregetojmë tekstile nga më të bukurat për perde, krevate, divane etj., që e kthejnë ambientin tuaj në një oaz të vërtetë. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Ekipi ynë viziton çdo vit panairet më të mëdhenj të tekstileve në gjithë botën, për të sjellë tek ju tendencat dhe zhvillimet më të fundit. Materialet e tekstileve që ne tregtojmë janë pambuk, lino, mëndafsh, akrilik etj. Vizitoni dyqanet tona për të kompletuar shtëpi, vila, hotele, zyra, bare dhe restorante. Mos hezitoni! Profesionalizmi ynë do të sjell kënaqësinë tuaj!
Detajet:
Dërgesë në adresë
SI
Mundësi parkimi:
SI
Mundësi kthimi:
SI