ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA E SARACEVE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0689000114

mail_outline

[email protected]

Zgjidh Online, Porosit në telefon dhe transporti është FALAS për porosi mbi 5.000 lekë!

Përshkrimi:

Në këto ditë izolimi dhe lëvizjesh të kufizuara, për të mbrojtur ju dhe familjet tuaja Spar ofron shërbimin online. Për të plotësuar kërkesat e çdo familje dhe qytetari në Tiranë & Durrës Spar Albania sjell në shtëpitë tuaja produktet që ju duhen. Minimumi i porosisë është 5.000 lekë. Spar kujdeset për ju! Spar, jeto më mirë, shpenzo më pak!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3