FAQE TE VERDHA
sponsorizuar

Keni kërkuar KATERING

KATERING , PASTRIM KIMIK , PASTRIM AMBJENTESH (KOMPANI PASTRIMI) , FIZIOTERAPI , RESTORANTE

1AGS

TIRANA, RRUGA BEQIR LUGA, P. 3, SHK. 1/1 04 5800 67306820541330697071822
A G S shpk me një eksperiencë shumëvjeçare, tashmë një emër me një mesazh të qartë në tregun shqiptar : përkushtim, kapacitet, siguri maksimale në çdo shërbim që ofron. A G S shpk ësh...
KATERING

2ALO ALO GJYSHJA

TIRANA, RRUGA VLLAZEN HUTA, MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME 0692189370
PICERI , KATERING

3ARDJONI

TIRANA, RRUGA MUSTAFA LLESHI, NGJITUR ME HOTEL DRINOS 04 2233 244
KATERING

4AROMA CATERING

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA, NR. 262, 20 M. MBI SHKOLLEN E KUQE 04 2254 47104 2260 5470682088221
Aroma Catering pas 20 vite eksperience e sheh veten si një Klient dhe më pas si Ofrues Shërbimi. Prezente në ambjente diplomatike, shtetërore dhe private, ofron shërbime si coffe break, finger f...
KATERING , PASTICERI , BUKE DHE PRODHIME BRUMI

5ARTOS

TIRANA, RRUGA SHEFQET MUSARAJ 069206242306962708840696270885
Artos e ka fillesën e vet në vitin 2003 të shoqëruar me një eksperiencë pune 15 vjecare në fushën e prodhimit dhe menaxhimit të produkteve të kësaj fushe në Selanik të Greqisë. Synimi kr...
Artos has been established in the year 2003 having a 15 years experience in the field of production and management of products of this field in Thessaloniki, Greece. Our main aim has been quality and ...
BARE , KATERING

6ATEX ( AIRPORT TAXI EXPRESS)

TIRANA, RINAS, AEROPORT 04 2387 070066208019106620060000800 70 70
KATERING

7BEREQET

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA,VILA NAKUQI, PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT, K. II 04 2236 3990672061451
14 vjet eksperiencë, 5 qendra prodhimi, me 10.000 tabldotë në ditë, 2 inxhinierë ushqimorë, kimistë, 5 teknikë ushqimor, specialistë të kualifikuar dhe personel prej 120 veta. Bereqet Kateri...
BARE , KATERING

8BUKA & PATISSERIE FRANCEZE

TIRANA, RRUGA IBRAHIM RUGOVA, PERBALLE SKY TOWER 0692284833
.
KATERING

9DELI

TIRANA, RRUGA GJON BUZUKU, TEK SELVIA 0698787087
KATERING , RESTORANTE , PICERI , SHERBIM USHQIMOR TAXI , BARE , PICA TAKSI , ZBUKURIME AMBIENTESH DHE ORGANIZIME CEREMONISH, ORGANIZIM BANKETESH

10ERA

TIRANA, RRUGA PERLAT REXHEPI, P. UNICOM 04 2264 4750694066661
Një histori 15 vjeçare drejt suksesit, traditës dhe kujdesit! “RESTORANT-PICERI ERA” filloi shërbimet në vitin 1999. Kthimi në traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit ma...
KATERING

11HELIOS GASTRONOMI

TIRANA, RRUGA BESIM ALLA, PRANE KOMPLEKSEVE CABEJ 04 2224 59404 2224 59406840746050684008288
Helios Gastronomi eshte sipermarrja e pare shqiptare qe ofron sherbime profesionale ne artin e gatimit. Ju na njihni si Helios Catering, dhe prej 10 vitesh kemi sherbyer ne festa, dasma, ditelindje, e...
Helios Gastronomy is the first Albanian enterprise that offers professional services in art of food. You recognize as Helios Catering. Since 10 years we have served in many celebrations, weddings, bi...
KATERING

12KEJSI KATERING

TIRANA, RRUGA QEMAL STAFA 0683267227
BULMET, KATERING

13MEGGLE ALBANIA

RROGOZHINE, LAGJIA NR. 1 057 723 274
HOTELE, SALLA KONFERENCASH , KATERING

14MONDIAL

TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, 1000 M LARG NGA QENDRA DHE 50 M NGA 21 DHJETORI 04 2258 12104 2258 12204 2232 37204 2222 2650682004642
.
PICERI , PASTICERI , KATERING , BUKE DHE PRODHIME BRUMI

15ODEON

DURRES, RRUGA ANASTAS DURRSAKU 06736929030673692903

© 2012 Yellow Pages Albania Inc.

facebooktwitteryoutuberss