ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ABDUL MATOSHI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0683159000

mail_outline

[email protected]

Ofrojmë shërbimet tona FALAS për familjet në nevojë për këtë periudhë.

Përshkrimi:

Shërbime administrim pallatesh, mirëmbajtje ashensori, shërbime elektrike & hidraulike të gjitha FALAS për familjet në nevojë! Nëse kanë probleme elektrike ose hidraulike në shtëpi jemi në dispozicion me stafin tonë që t'ju gjendemi pranë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3