ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DURRESIT, P. 204, SHK. 8, K. I, AP. 74
1000 - Tiranë

phone_iphone

0696800875

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Almar Travel & Tours është pjesë e tregut shqipëtar që prej vitit 2007 dhe me një eksperiencë 12 vjecare. Moto jonë është të sjellim botën pranë jush, duke ju ofruar cmime konkuruese, shërbim cilësor dhe korrektësi maksimale. Në Almar Travel do të gjeni të gjitha shërbimet si: bileta avioni, bileta autobusi, bileta trageti, paketa turistike në të gjitha vendet e botës, siguracion të shëndetit në udhëtim, viza turistike, rregjistrim kongresi. Paketat turistike ofrohen në grup dhe individuale, për të qëne më pranë kërkesave dhe dëshirave të atyre që zgjedhin të udhëtojnë me ne !
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3