ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ASIM VOKSHI, KOMPLEKSI USLUGA, KULLA XHAMIT, K. -1
1000 - Tiranë

phone_iphone

0673018627

mail_outline

[email protected]

language

www.hbot.al

Përshkrimi:
Cfare bejme ne? 1.MJEKIM PLAGE Pastrimi i indeve nekrotike,te infektuara,pengese per sherim 2.VAKUM Menaxhimi i eksudatit,rrjedhjes 3.TERAPI HIPERBARIKE ME OKSIGJEN Në dhome Hiperbarike,pacienti thith 100% oksigjen ne presion atmosferik te rritur. Permes HBOT perqendrimi i oksigjenit në gjak,rritet deri 2.000% pa humbje energjie HBOT rrit aftesine e qelizave te bardha te gjakut per te vrare bakteret e demshme & mikrobet fuqizon efektin e antibiotikeve permireson rigjenerimin e kockave redukton komplikimet kirurgjikale per duhanpiresit rrit zhvillimin e eneve te reja te gjakut zvogelon edemen
Detajet:
Orari:
  • Hёnё 08:00-15:30
  • Martё 08:00-15:30
  • Mёrkurrё 08:00-15:30
  • Enjte 08:00-15:30
  • Premte 08:00-15:30
  • Shtunё 08:00-13:00
  • Dielё Mbyllur
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3