ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA FADIL RADA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692432555

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Laborator mjekesor hormonal, mikrobiologjik, klinik, biokimik me nje staf te specializuar dhe te trajnuar ne kete fushe, me nje etike pune profesionale, ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore te ekzaminimeve te ndryshme per te gjitha moshat te shoqeruara keto me paketa promocionale.
Detajet:
Orari:
  • Hёnё 08:00-16:00
  • Martё 08:00-16:00
  • Mёrkurrё 08:00-16:00
  • Enjte 08:00-16:00
  • Premte 08:00-16:00
  • Shtunё 08:00-16:00
  • Dielё Mbyllur
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3