ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
Ky biznes ka 2 filiale:

Kontaktet e Filialit:

phone   Zgjidh filialin

mail_outline   Zgjidh filialin

Dega qëndrore:
room

RRUGA SULEJMAN DELVINA, NR.4, TIRANE E RE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0686280154

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Sezon Dekor eshte magjia e arredimit te shtepive dhe bizneseve tuaja. Produkte te larmishme, aksesor unik, tavolina ngrenie e karrige te mrekullueshme druri te ardhura nga Azia, tavolina mesi prej kristali nga Bali si dhe muret e gjelberuar me bime artificiale te trendeve te fundit. Atmosfera e paharrueshme e festave te fundvitit, ku Sezon Dekor shnderrohet në nje oaz magjik qe vezullon kendet e cdo ambjenti. Me zbukurime fantastike, drita shumengjyreshe e plot dhurata qe lumturojne zemrat e vogelushve dhe te dashurve tuaj. Ju mirepresim ne showroom-et tona.
Detajet:
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3