ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SAMI FRASHERI, PRANE SHKOLLES PETRO NINI LUARASI
1000 - Tiranë

phone_iphone

042239303

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Shumëkush nga ju ka në shtëpi sende apo paisje të ndryshme ende funksionale, të cilat nuk i përdor më apo dëshiron t’i zëvendësojë ato. Të tjerë njerëz janë në kërkim të tyre. Këto objekte kanë një vlerë në treg. “Shtëpia e Ofertave” merr përsipër t’i shesë për ju. Kurseni kohë, fitoni para! Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë, paisje zyrash, lokalesh, dyqanesh, etj. Shitje & Blerje me përfitim maksimal!
Detajet:
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3