ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ABDYL FRASHERI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0694666205

mail_outline

[email protected]

Maska pambuk, të ripërdorshme vijnë në shtëpinë tuaj PA KOSTO SHTESË!

Përshkrimi:

Porosit maskën tënde 100% pambuk nga koleksioni i maskave të Atelier Minimal dhe ne jua sjellim FALAS. Zgjidhja më e mirë për t’u përdorur në këtë kohë pandemie globale! Pa pasur nevojë për një çertifikim specifik, higjenike, që ripërdoren, lahen dhe hekurosen pas çdo përdorimi.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3