ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA KRISTAQ MONE, PERBALL BAR OSLO
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693350966

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3