ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA PASHKO VASA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0694003107

Shumë cilësi dhe dashuri brenda një gote të vetme te Ama Caffe!

Përshkrimi:

Mos harroni! Edhe ulje çmimi nga Karta Extra!Adresa 1: Rruga Pashko VasaAdresa 2: Rruga Kavajes, pallatet DelijorgjiAdresa 3: Autostrada Tirane - Durres, Km 6, QTUAdresa 4: Rruga Nacionale Tirane - Elbasan, qendra tregtare Teg

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3