ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

AUTOSTRDA TIRANE - DURRES, KM. 6, TEK QTU
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682080212

mail_outline

[email protected]

Özdilek vjen tek ju me super ofertë dhe transporti është FALAS për porosi mbi 5.000 lekë.

Përshkrimi:

Për të lehtësuar sado pak këtë gjendje, Özdilek Albania vjen tek ju me ofertën e solidaritetit: Set Çarçafi, Zarf Dopio Pambuku me Super Ofertë 28% ULJE, nga 7.000 lekë shkon në 5.000 lekë

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3