ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ABDYL FRASHERI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693269590

Koleksioni i ri i veshjeve ne Ysatis!

Përshkrimi:

Porosit tani Online këmishën, pantallonat, pallton, fundin etj., që dëshironi. Në dyqanin tonë do të gjeni 50% ULJE dhe posta brenda Shqipërisë FALAS. Pa pasur nevojë për komplikime na gjeni në rrjetet tona sociale.#UnëRriNëShpi

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3