ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA TIRANE-ELBASAN, QENDRA TREGTARE TEG
1000 - Tiranë

phone_iphone

0686013043

mail_outline

[email protected]

A jeni ju përfaqësuesi i kësaj kompanie?

Koleksion i freskët, me materiale cilësore dhe dizenjo elegante te Rinascimento ne TEG me 50% Ulje!

Përshkrimi:

Silli freski garderobës tënde duke zgjedhur cilësinë italiane te Rinascimento Boutique, tanimë 50% më lirë! Te Rinascimento do të gjesh veshjet që dëshiron për çdo stil dhe event. Ndonjëherë në verë është më e vështirë të gjesh çfarë të veshësh, por Rinascimento ka menduar për këtë, duke sjellë koleksionin e freskët, me materiale cilësore dhe dizenjo elegante. Tanimë 50% më lirë! Nxito të krijosh look-un tënd me Rinascimento! Fito ulje & pikë shtesë, vetëm me Karta Extra!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3