ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

BULEVARDI ZOGU I, PERBALLE TIRANA BANK
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693061777

mail_outline

[email protected]

Anissa Home kujdeset për ju kudo që jeni. Transport FALAS për blerje mbi 10.000 lekë!

Përshkrimi:

Situata e vështirë kërkon kujdesin dhe sensibilizimin e të gjithëve. Anissa Home vjen me oferten e përgatitur duke ju bashkuar solidarizimit. Super Ofertë: 6 Cope Peshqira Sysh 50×90 cm, 100% pambuk vetëm 1.200 lekë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3