ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ALEKSANDER GOGA, LGJ. 11
2000 - Durrës

phone_iphone

0696908607

mail_outline

[email protected]

Blini online dhe ne jua sjellim FALAS në shtëpi

Përshkrimi:

Në këtë kohë pandemie, në të cilën higjena duhet të jetë bazike, My Home Albania përveç një morie produktesh për ambientet e shtëpisë suaj, ofron mbi të gjitha produkte higjenike 100% pambuk. Ofrojmë dhe maska pambuku higjenike me çmime shumë të arsyeshme.Shërbimet tona përgjatë kësaj periudhe do të jenë edhe online dhe transporti është FALAS për blerje mbi 10.000 lekë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3