ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA KAVAJES, 50 NGA GLOBE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0694059944

mail_outline

info@melvinflex.com

Ofertë e parezistueshme nga Melvinflex. Të gjitha për vetëm 18.900 leke dhe dyfishim pikesh ne Karten tuaj Extra!

Përshkrimi:

Me dyshekët Melvinflex pushoni çdo ditë! Zgjidh përmasat, materialet, planifikoni një buxhet dhe ju japim zgjidhjen më të mirë si askund tjetër! Përfitoni tani nga oferta eskluzive që të ofron dyshekë gome tek, jorgan, çarçafë pambuku dhe jastekë dhuratë & të gjitha për vetëm 18.900 lekë, si dhe dyfishim pikësh në Kartën tuaj Extra. Gjumë i mirë, jetë më e bukur!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3