ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PRANE HOTEL MONDIAL
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682097306

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Parket Shop, prej 17 vjetësh tashmë në tregun shqipëtar, me një staf të kualifikuar kanë arritur të jenë ndër më të mirët në fushën e tregtimit & shërbimeve të parketeve & aksesorëve të tyre duke ofruar parkete cilësore të certifikuara me garanci 10-35 vjet. Ofron mbi 100 lloje parketesh si: parket druri, inxhinerik, laminat, llak, kollë, bojëra & aksesorë të ndryshëm. Parkete 100% natyrale ku fortësia, ngrohtësia dhe jetëgjatësia e bëjnë unik.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3