ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA LUIGJ GURAKUQI, SHESHI AVNI RUSTEMI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0684084044

Neptun ju qëndron pranë – Transport FALAS në 24 orë!

Përshkrimi:

Në këto ditë të vështira ku lëvizja është e limituar, të gjithë të interesuarit për të blerë pajisje elektroshtëpiake apo elektronike, mund të porosisin online në www.neptun.al ose në numrin e telefonit +355 68 408 4044, dhe ne do t'ua dërgojmë produktin në shtëpinë tuaj, brenda 24 orëve & PA KOSTO transporti.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3