ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA LUIGJ GURAKUQI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692876876

mail_outline

[email protected]

eFarma.al sjell linjën më të re të pastrimit të lëkurës nga Dr. Grandel

Përshkrimi:

Një nga hapat më të rëndësishëm për të pasur një lëkurë të shëndetshme është pastrimi. Por që pastrimi të jetë i saktë duhet t'i kushtoni rëndësi Larësit! Ende nuk ke gjetur një larës që të të pershtatet?? Linjë e plotë dermokozmetike e përshtatur për çdo moshë, gjini dhe tipologji lëkurë. Në çdo blerje përfitoni ulje, si dhe mos harroni pikët nga Karta Extra!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3