ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA VLLAZEN HUTA, PERBALLE POLIKLINIKES IRANIANE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0699807898

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Farmaci NatiPharma ofron një gamë të gjërë produktesh dhe shërbimesh. Shërbim dhe këshillim dermo-farmaceutik. Analizë e lekurës dhe e flokëve. Suplemente ushqimore, përgatesa galenike. Dermokozmetikë. Prej disa vitesh misioni ynë është të ofrojmë një shërbim profesional dhe të përkushtuar në përmisim dhe shërbim të cilësisë së jetës së pacientit.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3