ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA IBRAHIM RUGOVA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0695055555

mail_outline

[email protected]

FAST FOOD:Eja dhe provo Mozzarella Sticks me shijen më të mirë!

Përshkrimi:

Ta hash apo ta ndash? Kjo është çështja! Porosit Mozzarella Sticks në KFC dhe zgjidhe dilemën. Një happy face është fiks efekti pasi provon shijen e tyre. Përfito më shumë ulje me Kartën Extra! Shkarko aplikacionin Karta Extra dhe njihu me të gjitha ofertat e rrjetit.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3