ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DIBRES, PRANE MEDRESESE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0676897807

Përshkrimi:
Në dyqanin Jusra do të gjeni bonbone, cokollata, amareta, konfeta dhe një larmi zgjedhjesh për evente të ndryshme si dasma,fejesa dhe ditëlindjet tuaja. Gjithashtu ne ofrojmë punime dore shume te bukura e teper cilësore, dhurata të personalizuara si dhe dekore eventesh. Që ju të ndiheni të kompletuar ju vijmë ne në ndihmë. Çdo porosi e juaja është e kuruar në detajë.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3