ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

Rruga Konferenca e Labinotit, 23
7000 - Korçë

phone_iphone

0696699797

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Hotel i tipit Butique, qe harmonizon natyrshem arkitekturen tradicionale me ate moderne. Ka nje kapacitet prej 14 dhomash, 1 suite me dy dhoma, oxhak funksional dhe tualet me jakuzi, si edhe nje apartament me dy dhoma gjumi, sallon me vater funksionale, kuzhine e tualet. Mund te akomodohen deri ne 45 persona. Ka restorant rreth 300m2, me vater funksionale, ku klienteve u sherbehet mengjesi dhe mund te kalojne oret e mbremjes. Ngrohja e dhomave e pavarur, me sistem kondicioner inverter.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3