ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MYSLYM KETA, KM. 5, KOMUNA DAJT
1000 - Tiranë

phone_iphone

0684050220

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Coffee Club Sh.p.k që nga data e themelimit e në vazhdim ka ofruar në treg një shumllojshmëri makinetash (ekspresë kafeje me kapsulë) dhe një gamë të gjerë të produkteve “Lavazza” duke ardhur sa më pranë kërkesave të konsumatorëve dhe duke i vënë në kontakt personat me njëri-tjetrin nëpërmjet (të të famshmes kohë) “5 minuta pushim per 1 kafe” nën moton: Në shtëpi dhe në zyre njesoj si në bar!
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3