ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA FADIL RADA, K. 1, MBRAPA ATSH
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692778330

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Klinika Dentare "Smile" e themeluar nga Dr.Mirela Gjoni, me një eksperiencë pune prej 34 vitesh ofron shërbimet dentare me cilësi, pastërti dhe komoditet! Fasetat e kompozitit janë shërbime estetike të ofruara nga ne. Një ndryshim estetik ditor pa dëmtuar dhëmbin! Në klinikën tonë do mund të gjeni zgjidhjen estetike që kërkoni prej kohësh. Doktoresha është specializuar në sektorin e estetikës në USA, Hollandë, Greqi etj, për të sjell të rejat e fundit në Klinikën "Smile". Gjithashtu mjekët tanë ofrojnë shërbime në specialitetet si:Implantologji, Protetike, Endodonci, Kirurgji Estetike & Terapi
Detajet:
Orari:
  • Hёnё 08:30-17:00
  • Martё 08:30-17:00
  • Mёrkurrё 08:30-17:00
  • Enjte 08:30-17:00
  • Premte 08:30-17:00
  • Shtunё 08:30-13:00
  • Dielё Mbyllur
Mundësi parkimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3