ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SHEFQET KUKA, P. KAMBERI
1000 - Tiranë

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Nder vite kemi kuptuar qe nje buzeqeshje e bukur eshte aksesori me i rendesishem tek nje person! Ne tek Klinika Dentare “Tulip” j’ua ofrojme kete! Ne ofrojme mundesi te merrni sherbimin me te mire dhe te specializur per shendetin e dhembeve tuaj! Staf I specilalizuar, aparatura modern, siguri dhe garanci ne punimet tona. Klinika Dentare “ Tulip” siguron qe cdo pjese e procesit te kryhet me profesionalizem hap pas hapi dhe ju te merrni sherbimin me te mire! Klinika Dentare “Tulip” eshte nje nder klinikat me moderne ne Tirane! Klinika Dentare “ Tulip”- Buzeqeshja rilind ketu!
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3