ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SULEJMAN DELVINA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682082012

mail_outline

[email protected]

Ofertë laptop Toshiba Portege R930 vetëm 149€ dhe transporti FALAS!

Përshkrimi:

Nisur nga situata e krijuar për shkak të coronavirus, American Computers vjen me një seri ofertash për ju. Për të gjithë ata që punojnë nga shtëpia dhe ju duhet një laptop efikas dhe i lirë oferta jone për ju është: Laptop Toshiba Portege R930 për vetëm 149€. Produkti shoqërohet me 6 muaj garanci si dhe maus dhuratë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3