ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ABDYL FRASHERI, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693805809

mail_outline

freshlinealb@gmail.com

50% ULJE NË SETE TE FRESH LINE DHE PIKË SHTESË ME KARTA EXTRA!!!

Përshkrimi:

Mungesë elasticiteti dhe flokë që këputen, të thata në gjatësi dhe maja dyshe, flokë pa jetë dhe që krihen me vështirësi, flokë në rrënjë fije e trashë dhe që në gjatësi hollohen? Erato ka veti ristrukturuese, jep shkëlqim, i jep jetë flokut, ushqen dhe i mbron nga majat dyshe dhe elektrizimi, ideale për flokët që janë të dekoloruar. Fresh Line ju dhuron 50% ulje për produktet në set. Gjithashtu duke përdorur Karta Extra në blerjet tuaja do të përfitoni pikë në çdo blerje!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3