ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MYSLYM SHYRI, 100 M NGA UNAZA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0699959706

mail_outline

[email protected]

Transport FALAS brenda Tiranës për çdo blerje mbi 1.500 lekë

Përshkrimi:

Për çdo klient ekzistues apo klient të ri, B&W Kozmetikë ofron transport FALAS në gjithë Tiranën për çdo blerje mbi 1.500 lekë të reja.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3