ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA PJETER BOGDANI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0672020273

Milky Challenge! Po ti a mendon se mund t'ia dalesh?

Përshkrimi:

Sfidoje Milkyn. Rregullat jane shume te thjeshta: Ke 30 minuta kohe per ta perfunduar. Nese arrin ta perfundosh eshte falas, nese jo duhet paguar. Pjata duhet pastruar fare. Mund te pish uje. Por edhe po nuk fitove ska problem, paguaj me Karta Extra dhe perfito ulje!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3