ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DURRESIT
1000 - Tiranë

phone_iphone

0672682955

mail_outline

[email protected]

Trajnime ONLINE me 33% ULJE

Përshkrimi:

Mundësia më e mirë në këtë situatë ku po qëndrojmë në shtëpi është të mësuarit online. Ne ju ofrojmë trajnime me 33% Ulje dhe pagesa mund të kryhet me dy këste.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3