ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, K. III, 5
1000 - Tiranë

phone_iphone

042273112

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Uni Pro Academy ju ofron kurse e-learning. Falë bashkëpunimit me Unione Professionisti në Itali, studentët që frekuentojnë kurset tona, në fund të çdo kursi do të marrin dy çertifikata studimi (Italiane dhe Shqiptare). Trup Pedogogësh të kualifikuar dhe të çertifikuar për ti garantuar përdoruesit një trajnim të kohës, në përputhje me evoluimin e shpejtë të tregut të punës.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

10 Ditë Akses FALAS në të Gjitha Kurset Online si dhe -50% zbritje në të gjitha Paketat e Abonimeve Mujore

Përshkrimi:

Rri në shtëpi, mëso online dhe investo tek vetja! Sepse tani është më e lehtë të mësosh në fushën që ti ke pasion. Regjistrohu dhe ndiq kursin që të pëlqen FALAS për 10 ditë.Gjithashtu, Përfito Ofertën me -50% zbritje duke zgjedhur një nga Paketat e Abonimeve 1, 3 dhe 12 mujore.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3