ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, , PERBALLE INSTITUTIT TE FISKULTURES
1000 - Tiranë

phone_iphone

0672063603

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Liquialba distributor eskluzive prej me shume se 15 vjet i firmes se njohur Gjermane Liqui Moly, lider ne fushen e tregtimit te Lubrifikanteve, Graso, Aditive, produkte profesionale per servise dhe makinerite e industrise. Liqui Moly: Ne kujdesemi per makinen tuaj.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3