ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

BLV. ZOGU I, PERBALLE GAZETES CELESI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0685174555

mail_outline

[email protected]

Transport FALAS brenda Tiranës

Përshkrimi:

Qëndroni në shtëpi dhe lulet vijnë pranë jush që t'ju zbukurojnë ditën dhe shtëpinë! Për të interesuarit të kontaktojnë në nr. 0685174555 ose në Instagram: Botaluleve.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3