ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DIBRES, KOMPLEKSI HALILI, PERBALLE VILA GOLD
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693222733

mail_outline

[email protected]

30% ULJE dhe transporti FALAS

Përshkrimi:

Në këtë periudhë të vështirë që po përballemi çdo ditë, Sunflower ofron 30% ULJE dhe transportin FALAS për të minimizuar sado pak impaktin e karantinimit.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3