ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

Rruga Shyqyri Berxolli, P. Inter Cosant, Shk. A, K. 8, Ap. 31
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693255393

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Masazhi kinez, bazohet ne mjeksine tradicionale kineze dhe konktetisht ne teorine e meridianeve. Ne kete qender aplikohen masazhe kurative, relaksuese, perdorimi i kupave, moksi, trajtimi i kembeve etj. Masazhet kane efekte pozitive qe sjellin qarkullimin e mire te gjakut ne trupin e njeriut, si rezultat permiresimin e shendetit dhe forcimin e sistemit imunitar te trupit. Gjate masazhit bejne qe te rivendoset ekulibri jing-jange. Me praktikat antike te mjeshtrave nga Kina ne ju garantojme lehtesimin e problemeve tuaja trupore. Ju ftojme ne qendren tone te lehtesoni trupin dhe mendjen.
Detajet:
Orari:
  • Hёnё 10:00-22:00
  • Martё 10:00-22:00
  • Mёrkurrё 10:00-22:00
  • Enjte 10:00-22:00
  • Premte 10:00-22:00
  • Shtunё 10:00-22:00
  • Dielё 10:00-22:00
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3