ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ISMAIL QEMALI, K. 1, NGJITUR ME PICERI ERA, 3
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682081816

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Vuani nga renia e flokeve dhe po merrni ne konsiderate transplantin, zgjidhjen e vetme per zevendesimin e perhershem te flokeve? Nuk jeni te vetmit! Mijera burra & gra po interesohen rreth transplantit te flokeve dhe shume prej tyre zgjedhin profesionistet e klinikes Laser Way per te rifituar floket e tyre. Trajtimi me i Mire per Renien e Flokeve. Transplanti i flokeve eshte e vetmja menyre e zevendesimit te perhershem te flokeve. Dhe, kur flitet per transplantin e flokeve, te gjithe duam te njejtin rezultat - nje rezultat natyral. Kjo arrihet me transplantin mikro-kirurgjikal te flokeve.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3