ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

BLV. GJERGJ FISHTA, KULLA 5
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682024998

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Eksperienca shumë vjeçare në fushën e mobilimit, stafi i kualifikuar si dhe koherenca janë faktorët kryesore që na bëjnë të besueshem për klientët tanë. Ne ofrojmë jo vetëm mobilje moderne por edhe ato klasike, jo vetëm produkete por dhe ide, jo vetëm cilesi por edhe korrektesë. Çmimet tona janë të leverdisshme dhe tek ne do gjeni artikuj me zbritje. Me vendodhje në Tiranë, Mobileri Prestigj është një biznes që sapo ka festuar përvjetorin e saj të 15-të. Ekipi ynë ka një përvojë të çmuar në mobiliet e zyrës dhe është i angazhuar për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm për klientët tanë.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3